General information
| Short description | ACOPOS P3 shield component set: 1x shield connection clamp type SK14 |
| Certifications | |
| CE | Yes |
| UKCA | Yes |
| CRA (Cyber Resilience Act) | Not applicable |
Mechanical properties
| Dimensions | |
| Width | 17 mm |
| Height | 54 mm |
| Depth | 20 mm |
| Weight | 20 g |
| Cable terminals | 4 to 13.5 mm |
型番:
8SCSE02.0100-00説明:
ACOPOS P3 shield component set: 1x shield connection clamp type SK14
| M-CAD (Mechan.Templates) | バージョン (日付) | ダウンロード |
|---|---|---|
| 3D filei STEP 8SCSE02.0100-00 | ZIP / 17 KB |
| ドキュメンテーション | バージョン (日付) | ダウンロード |
|---|---|---|
| Datasheet 8SCSE02.0100-00 | PDF / 74 KB |
| 証明書 | バージョン (日付) | ダウンロード |
|---|---|---|
| EU Declaration Servos ACOPOSmulti | PDF / 219 KB | |
| UK Declaration Servos ACOPOSmulti | PDF / 109 KB | |
| UK Declaration Servos ACOPOSmulti_8BVx1650Hxxx.000_8BVx1650Hxxx.004 | PDF / 110 KB |