General information
| Short description | ACP P3 shield set 17-22 mm 10 pcs. |
| Certifications | |
| CE | Yes |
| UKCA | Yes |
| CRA (Cyber Resilience Act) | Not applicable |
Mechanical properties
| Dimensions | |
| Width | 26.1 mm |
| Length | 35.4 mm |
| Height | 36.5 mm |
| Weight | 5 g |
| Cable terminals | 17 to 22 mm |
Référence produit:
8SCSE04.0301-00Description:
ACOPOS P3 shield set: 10x grounding clamp SKDZ4 17-22 mm
| Documentation | Version (date) | Téléchargement |
|---|---|---|
| Datasheet 8SCSE04.0301-00 | PDF / 91 Ko |