General information
| Certifications | |
| CE | Yes |
| UKCA | Yes |
| CRA (Cyber Resilience Act) | Not applicable |
| KC | Yes |
Mains connection
| Power dissipation | 9.9 W |
| Max. nominal voltage | 3x 500 VAC +10% |
| Nominal filter current | 15 A |
| Max. fault current | 15 mA |
Operating conditions
Ambient conditions
| Temperature | |
| Operation | -10 to 60°C |
| Storage | -25 to 70°C |
Mechanical properties
| Dimensions | |
| Width | 107 mm |
| Height | 195 mm |
| Depth | 42 mm |
| Weight | 0.9 kg |
型番:
8I0FT015.200-1説明:
ACOPOSinverter additional EMC input filter 3-phase 15 A, supply voltage: 380 to 480 V, 50/60 Hz
| M-CAD (Mechan.Templates) | バージョン (日付) | ダウンロード |
|---|---|---|
| 3D File DXF/ STEP 8I0FT015.200-1 | ZIP / 125 KB |