Please choose country and language

Inżynier Sprzedaży ds. Klientów Końcowych

Szczecin, Polska

Miejsce pracy: Szczecin | Nr Ref.: IKK-Szczecin

Obecnie do naszego biura w Szczecinie poszukujemy osób na stanowisko
Inżynier Sprzedaży ds. Klientów Końcowych (End User Sales Engineer)
Miejsce pracy: Szczecin Nr Ref.: IKK-Szczecin

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży i budowanie marki firmy u klientów końcowych w wyznaczonym regionie działania

ZADANIA

  • Sprzedaż produktów i systemów automatyki
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie doradztwa technicznego
  • Przeprowadzenie prezentacji handlowych, przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji
  • Budowanie świadomości i akceptacji marki

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe z zakresu automatyki przemysłowej lub kierunek pokrewny (elektrotechnika, elektronika, mechatronika)
  • Wiedza techniczna z obszaru automatyki i systemów sterowania procesami
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży automatyki lub/i doświadczenie pracy w dziale sprzedaży projektów w zakresie integracji systemów sterowania
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie - umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy
  • System szkoleń: szkolenia zawodowe w siedzibie firmy w Austrii oraz system szkoleń wewnętrznych, dofinansowanie do kształcenia i nauki języków obcych
  • Przyjazna atmosfera pracy w eksperckim zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji

Przyślij swoje CV i list motywacyjny już dziś na adres: jobs.pl@br-automation.com
W tytule maila prosimy o wpisanie: Rekrutacja_Nr Ref.: IKK-Szczecin

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Na podstawie art. 6 ust 1 a oraz art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Małachowskiego 10 moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Inżynier Sprzedaży ds. Klientów Końcowych. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."