Operating system
| Target systems | |
| Industrial PC | APC511 |
| Chipset | US15W |
| Edition | Embedded |
| Architecture | 32-bit |
| Service pack | SP1 |
| Language | English |
| Minimum size of RAM | 1 GB |
| Minimum size of data storage medium | 16 GB |
Référence produit:
5SWWI7.1538-ENGDescription:
Microsoft OEM Windows Embedded Standard 7 32-bit, Service Pack 1, English; for APC511; order CompactFlash separately (at least 16 GB)
| Documentation | Version (date) | Téléchargement |
|---|---|---|
| Automation PC 511 User's manual | PDF / 16 Mo |